Keep on Blogging
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
mikriahtida
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Μηνύματα : 31
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 22/07/2009

Λύθηκε Προσθήκη μουσικής (WP)

23/7/2009, 20:37
Καλησπέρα σκουλικάκι, ε, κοίτα όπως έψαχνα να βρώ μία playlist ζήτησα από έναν φίλο,να με βοηθήσει,κι αυτός βρήκε μία (η μοναδική ίσως;;;δε ξέρω),που κάνει σε blog Wordpress είναι το Mixpod το ξέρεις;;που είναι στο Myflashfetish,η διέυθυνσή του είναι αυτή-www.myflashfetish.com ok;;;εγώ μπήκα διακόσες φορές προσπάθησα να φτιάξω τη playlist να την ΄τροποποιήσω',όμως τα κανα σκ...τά,έκανα διακόσα λάθη κι αντί να τη φτιάξω τη διέγραψα εντελώς,μετά νευρίασα και μάλλον πρέπει να έχω διαγράψει κ αι το λογαριασμό που έφτιαξε ο φίλος μου εκεί μέσα,....κλπ,κλπ...αν θες σκουλικάκι μπες λίγο κάποια μέρα να δείς πως διάβολο λειτουργεί,αυτό το γμμένο το Mixpod και αν θες διόρθωσε τα λάθη που χω κάνει αν διωρθόνονται βέβαια,και ενημερωσέ με π ως δουλέυει,(ή τι να κάνω γιανά,φτιάξω αυτό το widget, πως να φτιάξω μια άλλη playlist,και πως να τη βάλω στο μπλόγκ μου,γιατί αλλιώς θα σπάσω το πισί μου από τα νέυρα μου....δε μπορώ άλλο έχω λαλήσει τελίως με τα γμμένα τα widgets πια................. Mad
Eltha
Eltha
Moderator
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 100 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 24383
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 16/03/2009

Λύθηκε Απ: Προσθήκη μουσικής (WP)

23/7/2009, 21:30
παμε εδω
http://www.myflashfetish.com/myspace-mp3players.php


Ninja

Meiko

MiniPod


κανουμε εγγραφη στην σελίδα

η διαδικασια ειναι η εξης αφου διαλεξουμε πρωτα πιο skin-σχεδιο μας αρεσει παταμε το κουμπι Create now
μετα κανουμε add music
βρισκουμε με το search τα τραγουδια που θελουμε και ( πατωντας το + ) τα βαζουμε αυτοματα δεξια στο playlist μας
επισης δεξια τερμα κατω εκει που ειναι τα κοκκινα Χ μπορεις να σβησεις οτι τραγουδι δεν θες
τσεκαρουμε παντα την επιλογη Autoplay αν θελουμε αναπαραγωγη

οταν τελειωσουμε παταμε Save and Get code

για να παρεις τον κωδικο πατα αλλο να βρεις το WP και βαλε τα στοιχεια ..
αυτο θα στο κανει αυτοματα σαν νεα αναρτηση την playlist
αλλα εσυ μπες επεξεργασια αναρτηση αντεγραψε παλι τον κωδικο και βαλτο σε widget
στο πλαι και σβησε μετα την αναρτηση


Έχει επεξεργασθεί από τον/την skouliki στις 24/7/2009, 15:56, 1 φορά
avatar
mikriahtida
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Μηνύματα : 31
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 22/07/2009

Λύθηκε Απ: Προσθήκη μουσικής (WP)

24/7/2009, 09:58
Σκουλικάκι γειάσου...κοίτα,μπήκα και πάλι χτές γιανά δώ τι θα κάνω με λίστα και καταρχήν ΔΕΝ είδα αυτό το κουμπί που λες το create now,εγώ είδα ένα άλλο που που υπάρχει κάτω από κάθε skin (αυτά που είναι η εξωτερική όψη της λίστας), που λέει από κάτω create a playlist το πάτησα και μ έβγαλε εκεί,που φτιάχνουμε τη λίστα οκ;; πάτησα να φτιάξω τη λίστα και μου έβγαλε 'η λίστα σας είναι άδεια',πάτησα να βάλω μερικά κομμάτια κι όταν πήγα να βάλω ένα συγκεκριμένο μου έβγαλε 'αυτό το κομμάτι είναι ήδη στη λίστα σας'.Επίσης δοκίμασα να κάνω login γιανά δώ τη λίστα μου μπήκα μέσα (ο λογαριασμός μου είναι ακόμη ενεργός;;),δε ξέρω... και ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΕ ΚΑΜΙΑ ΛΙΣΤΑ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ..ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΛΕΕΙ 'Η ΛΙΣΤΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ'ΝΑ ΒΑΖΩ ΜΕΡΙΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ 'ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΣΑΣ' ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗ Κ....ΛΩΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΕ;;;............ Mad
Eltha
Eltha
Moderator
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 100 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 24383
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 16/03/2009

Λύθηκε Απ: Προσθήκη μουσικής (WP)

24/7/2009, 11:50
το Create Playlist με το create now ειναι το ιδιο

προφανως εχεις ηδη κανει ενα playlist με τραγουδια για αυτο στο λεει
αν δεν ξερεις να το σβησεις
απλα αντε να κανεις απο την αρχη ενα αλλο

μην πας στο ιδιο σχεδιο διαλεξε κατι αλλο ...και δωσε και εναν τιτλο

αν εχεις κανει εγγραφη εισαι οκ ....
δεν σβηνεται η εγγραφη σου ...ποτε

ειναι τοσο ευκολο ..απλα να εχεις λιγο υπομονη σε οτι κανεις
avatar
mikriahtida
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Μηνύματα : 31
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 22/07/2009

Λύθηκε Απ: Προσθήκη μουσικής (WP)

25/7/2009, 14:17
Γειάσας παιδιά....σκουλικάκι μου θέλω κάτι, θέλω να μου δώσετε αν υπάρχει ένα μπανεράκι από το φόρουμ να το βάλω στο μπλόγκ μου,γίνεται να μπεί αυτό σε μπλόγκ wordpress;;ε,έχουμε και το πρόβλημα με τους κωδικούς βλέπετε....ξέρετε αυτό με το πληκτρολόγιο που έχει πάνω,το σήμα του φόρουμ....το θέλω σε γκρί χρώμα...γίνεται να μου δώσετε ένα;;....φιλάκια παιδιά.......... keep on
avatar
mikriahtida
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Μηνύματα : 31
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 22/07/2009

Λύθηκε Απ: Προσθήκη μουσικής (WP)

25/7/2009, 20:22
Καλησπέρα παιδιά...ε, σκουλικάκι κοίτα επειδή έχω πάλι πρόβλημα με την αναθεματισμένη τη playlist κι επειδή διέγραψα αυτή,που χα φτιάξει μπορείς να μου πείς μήπως πως μπορώ να φτιάξω μια καινούρια;;; ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.....καλησπέρες......... :evil:
Eltha
Eltha
Moderator
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 100 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 24383
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 16/03/2009

Λύθηκε Απ: Προσθήκη μουσικής (WP)

26/7/2009, 20:59
mikriahtida έγραψε:Γειάσας παιδιά....σκουλικάκι μου θέλω κάτι, θέλω να μου δώσετε αν υπάρχει ένα μπανεράκι από το φόρουμ να το βάλω στο μπλόγκ μου,γίνεται να μπεί αυτό σε μπλόγκ wordpress;;ε,έχουμε και το πρόβλημα με τους κωδικούς βλέπετε....ξέρετε αυτό με το πληκτρολόγιο που έχει πάνω,το σήμα του φόρουμ....το θέλω σε γκρί χρώμα...γίνεται να μου δώσετε ένα;;....φιλάκια παιδιά.......... keep on

τα μπαννερ ειναι αυτα εδω
https://keeponblogging.forumgreek.com/html-h42.htm
μπορεις απο αυτα να διαλεξεις οποιο θελεις

δεν φτιαχνουμε αλλα ειδικα για το καθε ενα μελος


* σημ...προσπαθησε να μην βγαινεις εκτος θεματος σε παρακαλω δηλαδη
εδω μιλαμε για μουσικη , οτι θες και ειναι ασχετο με το τιτλο του θεματος
καλο ειναι να το ζητας στην γενικη βοηθεια και οχι εδω
Eltha
Eltha
Moderator
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 100 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 24383
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 16/03/2009

Λύθηκε Απ: Προσθήκη μουσικής (WP)

26/7/2009, 21:00
mikriahtida έγραψε:Καλησπέρα παιδιά...ε, σκουλικάκι κοίτα επειδή έχω πάλι πρόβλημα με την αναθεματισμένη τη playlist κι επειδή διέγραψα αυτή,που χα φτιάξει μπορείς να μου πείς μήπως πως μπορώ να φτιάξω μια καινούρια;;; ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.....καλησπέρες......... :evil:

με τον τροπο που περιγραφω πιο πανω φτιαχνεις οσες θες
avatar
mikriahtida
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Μηνύματα : 31
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 22/07/2009

Λύθηκε Απ: Προσθήκη μουσικής (WP)

21/3/2010, 10:32
Σκουλικάκι και φίλοι καλημέρα σας κα πάλι...ε,σκουλικάκι μήπως μπορείς να με βοηθήσεις σε κάτι?...ε,κοίτα είχα βάλει εδώ κ καιρό μιά playlist (αυτή από το myflashfetish) στο μπλόγκ μου...όμως την έβγαλα κ έψαξα μήπως βρώ κάτι,καλύτερο επειδή δεν ήταν αυτό που ήθελα...τελικά γύρισα στο myflashfetish,να φτιάξω άλλη αλλά αυτό έχει,σταματήσει όπως είδα τη συνεργασία του με το wordpress...μήπως υπάρχει κάποιο άλλο που να κάνει για wordpress,να πάω να φτιάξω μία λίστα εκεί??....καλημέρες κ ευχαριστώ...
Eltha
Eltha
Moderator
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 100 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 24383
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 16/03/2009

Λύθηκε Απ: Προσθήκη μουσικής (WP)

21/3/2010, 13:42
mikriahtida έγραψε:Σκουλικάκι και φίλοι καλημέρα σας κα πάλι...ε,σκουλικάκι μήπως μπορείς να με βοηθήσεις σε κάτι?...ε,κοίτα είχα βάλει εδώ κ καιρό μιά playlist (αυτή από το myflashfetish) στο μπλόγκ μου...όμως την έβγαλα κ έψαξα μήπως βρώ κάτι,καλύτερο επειδή δεν ήταν αυτό που ήθελα...τελικά γύρισα στο myflashfetish,να φτιάξω άλλη αλλά αυτό έχει,σταματήσει όπως είδα τη συνεργασία του με το wordpress...μήπως υπάρχει κάποιο άλλο που να κάνει για wordpress,να πάω να φτιάξω μία λίστα εκεί??....καλημέρες κ ευχαριστώ...

κανεις λαθος δεν εχει σταματησει την συνεργασια ...για το κωδικο για WP ..πας other sites..more ...
avatar
mikriahtida
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Μηνύματα : 31
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 22/07/2009

Λύθηκε Απ: Προσθήκη μουσικής (WP)

21/3/2010, 18:12
Σκουλικάκι καλήσπερα!ευχαριστώ ευτυχώς αυτό που μου πες δούλεψε,κ έφτιαξα επιτέλους μιά άλλη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την skouliki στις 21/3/2010, 20:37, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : σβησιμο υπολοιπης προτασης καθως το θεμα εχει ηδη απαντηθει αλλου και στο μελος εχει σταλεί πμ με προειδοποίηση να μην σπαμάρει τα θέματα με άσχετα ποστς)
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης