Keep on Blogging
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής..

+7
αναρχοβλαχος
καψοραχη
AtZoN
αντωνης
Alchemist
Eltha
laplace
11 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
laplace
laplace
Banned
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9677
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 19/03/2009
http://magicrobot.blogspot.com/

Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 Empty Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής..

25/5/2009, 00:20
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

ειμαι αναμεσα σε Καζαντζιδη,Διονυσιου,Μπιθικωτση

πιστευω: καλυτερη φωνη ο Μπιθικωτσης,πιο εκφραστικος και αγγιζε περισσοτερο ο Καζαντζιδης..
ενα κλικ πιο κατω ο Διονυσιου..

εσεις τι λετε?

Υ.Γ. παρακαλω σοβαρες απαντησεις και με επιχειρηματα,μην γραψει καποιος κανα: Βερτης,Στανιση,Αντυπας και τετοια..

SkinLikeSand
SkinLikeSand
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 6231
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 03/04/2009

Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής..

30/10/2009, 09:40
Αν και δεν ακούω ιδιαίτερα λαϊκά (για βαριά λαϊκά και σκυλέ ούτε λόγος), συμπαθώ Μητροπάνο και Καζαντζίδη. Για το ποιός πιστεύω πως είναι ο καλύτερος, δε μπορώ να αποφανθώ...
Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής..

30/10/2009, 09:40
Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 178738 Αμάν ξύπνησε στραβά το καρχαρίνι! Καταρχήν δεν μιλάμε για όλων των εποχών Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 Lol

Κατά δεύτερον, απλώς της είπα ότι ο Μητροπάνος π.χ. θεωρείται λαϊκός τραγουδιστής (ανέφερα ένα τυχαίο όνομα), όχι πως τον θεωρώ τον καλύτερο.
laplace
laplace
Banned
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9677
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 19/03/2009
http://magicrobot.blogspot.com/

Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής..

30/10/2009, 09:43
Raven έγραψε:Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 178738 Αμάν ξύπνησε στραβά το καρχαρίνι! Καταρχήν δεν μιλάμε για όλων των εποχών Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 Lol

Κατά δεύτερον, απλώς της είπα ότι ο Μητροπάνος π.χ. θεωρείται λαϊκός τραγουδιστής (ανέφερα ένα τυχαίο όνομα), όχι πως τον θεωρώ τον καλύτερο.
εεε εννοειται ολων των εποχων..
δεν τον παω με τιποτα τον μητροπανο..
2 καλα τραγουδια ειναι ζητημα να εχει πει κ τον αντιμετωπιζουν σαν ιερη αγελαδα..
Smile
Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής..

30/10/2009, 09:45
Ειλικρινά σαν τον πίτσα, δεν μπορώ να αποφανθώ ποιος είναι ο καλύτερος έλληνας λαϊκός τραγουδιστής, γτ δεν έχω ακούσει κιόλας! Δεν ακούω τέτοια μουσική, οπότε το δηλώνω, είμαι πλήρως άσχετη.

Π.χ. ούτε Μπιθικώτση έχω ακούσει, ούτε Καζαντζίδη, ούτε Διονυσίου... Ζήτημα να ξέρω 2 τραγούδια. Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 74653
laplace
laplace
Banned
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9677
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 19/03/2009
http://magicrobot.blogspot.com/

Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής..

30/10/2009, 09:48
Raven έγραψε:Ειλικρινά σαν τον πίτσα, δεν μπορώ να αποφανθώ ποιος είναι ο καλύτερος έλληνας λαϊκός τραγουδιστής, γτ δεν έχω ακούσει κιόλας! Δεν ακούω τέτοια μουσική, οπότε το δηλώνω, είμαι πλήρως άσχετη.

Π.χ. ούτε Μπιθικώτση έχω ακούσει, ούτε Καζαντζίδη, ούτε Διονυσίου... Ζήτημα να ξέρω 2 τραγούδια. Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 74653
ελα βρε συ!!!Smile
δεν το ηξερα
να ανοιξω θρεντ για ξενη μουσικη?αλλα τι κατηγοριες?ροκ-μεταλ μαζι?συγκροτηματα μονο?
Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής..

30/10/2009, 09:56
Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 74653Ψαρίνο, προς το παρόν, με καλύπτουν τα θέματα που έχουμε! Κυρίως στο αγαπημένα video βάζω την μουσική που μου αρέσει... Δεν μπορώ ρε γμτ να πω τι μουσική μου αρέσει ακριβώς. Κυρίως μου αρέσουν συγκροτήματα από όλα τα είδη! Ειλικρινά ακούω τα πάντα, εκτός από ελληνικά Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 860471

Προτείνετέ μου τι καλό, ελληνικό, ποιοτικό μπορώ να ακούσω και υπόσχομαι ότι θα το κάνω!
avatar
poko pokito
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Μηνύματα : 8
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 03/02/2012

Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Καλύτερος ελληνας λαικός τραγουδιστής..

4/2/2012, 21:19
Βουλα Σαββίδη
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης