Keep on Blogging
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

+23
nobi
Alchemist
Miou-Popofotitsa
EYA
αναρχοβλαχος
Raven
gnikolakak
καψοραχη
SkinLikeSand
ΦΤΟ
kitsosmitsos
jLuna
amelie
zizou
astrocat
fanny-banny
luvian_elf
StrangeLittleGirl
laplace
AtZoN
Γιώτα
Eltha
Μιχάλης
27 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
avatar
Μιχάλης
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 501-1000 σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 551
Φύλλο : Άντρας
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες
Εγγραφή : 19/03/2009
http://www.hiphopmusical.eu

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

28/3/2009, 22:48
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Λοιπον εφαγα κολλημα με μια κοπελα εδω και καμποσο καιρο (2-3 βδομαδες ειναι)δεν ξερω αν με γουσταρει η οχι παντως η κολλητη της μου ειπε πως με γουσταρει τωρα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο οπως επισης μου ειπε να μου κανει κατασταση αλλα της ειπα να μην κανει τπτ κρατωντας απο πλευρα μου μια ουδετερη θεση για το θεμα μιας και δεν εμπιστεύομαι κυριολεκτικα καμια κοπελα αλλα ηθελα την γνωμη απο τις κοπελες του φορουμ στο τη κινηση πρεπει να κανω και τη σταση να κρατησω....

Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

8/9/2009, 15:13
Πολύ έρωτας έχει πέσει εδώ μέσα ρε παιδιά... Πάντως αυτό που λέτε ισχύει και για εμένα που δεν είμαι Λέων. Μην είναι το ότι είμαι μια εκθαμβωτική θεά; Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 74653
καψοραχη
καψοραχη
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 1001-5000 σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 1988
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 21/03/2009

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

8/9/2009, 15:14
fanny-banny έγραψε:Καλαμι γιατι? Χηνες ειναι? Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 207829
με τον Νιλς Χολγκερσον ταχεις?


που τον θυμηθηκες ρε!! Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738
fanny-banny
fanny-banny
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 1001-5000 σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 1917
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 20/03/2009
http://star-traffic.blogspot.com/

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

8/9/2009, 15:14
Raven έγραψε:Πολύ έρωτας έχει πέσει εδώ μέσα ρε παιδιά... Πάντως αυτό που λέτε ισχύει και για εμένα που δεν είμαι Λέων. Μην είναι το ότι είμαι μια εκθαμβωτική θεά; Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 74653
ναι εισαι το 13ο ζωδιο. Η εκθαμβωτικη θεα Smile
marouli
marouli
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 13466
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 13/04/2009
http://griniariko-marouli.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

8/9/2009, 15:15
Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738

βρε θα πεθανω απο τα γελια σταμαστηστε.. Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738

μα καλα δεν ξερετε το γνωστο καθρεφτακι που σημαινει οτι ο,τι στελνεις λες κλπ τα στελνει πισω δεν τα αποδεχεται? ε εγω κανω καθρεφτακι στα αυτια μου για να μην ακουω τις κατακτησεις σας Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol

Ασε πουλι μου πολυ ερωτας εχει πεσει.. και εσυ τεκνον Βρουτε? ε οχι!!! Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 236770 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 932893
fanny-banny
fanny-banny
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 1001-5000 σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 1917
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 20/03/2009
http://star-traffic.blogspot.com/

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

8/9/2009, 15:16
καψοραχη έγραψε:
fanny-banny έγραψε:Καλαμι γιατι? Χηνες ειναι? Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 207829
με τον Νιλς Χολγκερσον ταχεις?


που τον θυμηθηκες ρε!! Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738

εδω ειναι ακομα trend!! Μαζι με την κομμωση-χαιτη Smile
Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

8/9/2009, 15:16
fanny-banny έγραψε:
Raven έγραψε:Πολύ έρωτας έχει πέσει εδώ μέσα ρε παιδιά... Πάντως αυτό που λέτε ισχύει και για εμένα που δεν είμαι Λέων. Μην είναι το ότι είμαι μια εκθαμβωτική θεά; Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 74653
ναι εισαι το 13ο ζωδιο. Η εκθαμβωτικη θεα Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 74653

Πλάκα πλάκα θυμάσαι όταν είχε βγει το όλο θέμα ότι υπάρχει και 13ο ζώδιο κτλ.... Εγώ ήμουν αποτέτοιο! Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 74653
Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

8/9/2009, 15:18
marouli έγραψε:Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738

βρε θα πεθανω απο τα γελια σταμαστηστε.. Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738

μα καλα δεν ξερετε το γνωστο καθρεφτακι που σημαινει οτι ο,τι στελνεις λες κλπ τα στελνει πισω δεν τα αποδεχεται? ε εγω κανω καθρεφτακι στα αυτια μου για να μην ακουω τις κατακτησεις σας Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol

Ασε πουλι μου πολυ ερωτας εχει πεσει.. και εσυ τεκνον Βρουτε? ε οχι!!! Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 236770 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 932893

Εγώ φταίω που κάνω εντύπωση;! Και που δεν ξεπερνιέμαι; Σαν εμπόδιο καλή ώρα;
laplace
laplace
Banned
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9677
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 19/03/2009
http://magicrobot.blogspot.com/

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 11:45
laplace έγραψε:
astrocat έγραψε:Δικαιολογίες είναι και προφάσεις όλα αυτά.
Αν ο άλλος θέλει τον άλλον πραγματικά, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Ούτε ηλικιακό, ούτε πολιτισμικό, ούτε τίποτα.
Προβλήματα βλέπουμε όταν δεν είμαστε σίγουροι για τις επιθυμίες μας.
ναι αλλα σε καποια δεν λεει ψεμματα ο τυπος..
αν η αλλη ειναι πανεμορφη,κολλαμε..οπως κ να το κανουμε..

αν εχεις συνηθισει να παιζεις στον Ολυμπιακο κ ξαφνικα παρεις μεταγραφη στην Μπαρτσα,ε οσο ναναι,θα θες λιγο καιρο να προσαρμοστεις(και αν) Smile Smile Smile

OI ANTΡΕΣ ΧΑΝΟΥΝ ..ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΝ ΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ..!



Η συνομιλία με μια πολύ ωραία γυναίκα μπορεί να κάνει έναν άνδρα να χάσει στην κυριολεξία το μυαλό του, σύμφωνα με μια νέα ολλανδική επιστημονική μελέτη, που έρχεται να επιβεβαιώσει τη…λαϊκή σοφία.

Οι ερευνητές, κάνοντας τα σχετικά πειράματα, διαπίστωσαν ότι οι άνδρες που κάνουν παρέα έστω και λίγα λεπτά με μια πολύ ελκυστική γυναίκα, αποδίδουν στη συνέχεια λιγότερο καλά στα νοητικά τεστ (δηλαδή…χάνουν τα λογικά τους, όπως λέει ο λαός), σε σχέση με όσους συνομίλησαν με μια γυναίκα που δεν θεωρούσαν ωραία.

Οι επιστήμονες εκτιμούν ότι αυτό πιθανώς συμβαίνει, επειδή από τα πανάρχαια χρόνια οι άνδρες χρησιμοποιούν ένα πολύ μεγάλο τμήμα των δυνατοτήτων του εγκεφάλου τους προκειμένου να εντυπωσιάσουν τις γυναίκες, με συνέπεια -ειδικά στην περίπτωση μιας αληθινά ωραίας γυναίκας- να μην τους απομένουν και πολλές νοητικές δυνατότητες για άλλες διαδικασίες και δραστηριότητες.

Οι ολλανδοί ψυχολόγοι επισήμαναν ότι η έρευνά τους δείχνει πως η απόδοση των ανδρών στην εργασία ή στο σχολείο μπορεί να επηρεαστεί αρνητικά εξαιτίας του φλερτ με μια ωραία συνάδελφο ή συμμαθήτρια (ή περισσότερες!). Είναι χαρακτηριστικό ότι η ολλανδική έρευνα ξεκίνησε, όταν ένας από τους ολλανδούς ψυχολόγους σοκαρίστηκε από το γεγονός ότι, μετά τη συνομιλία του με μια πανέμορφη γυναίκα που μόλις είχε γνωρίσει, ξέχασε τη διεύθυνση του σπιτιού του, όταν αυτή τον ρώτησε που έμενε!
Από την άλλη, η έρευνα διαπίστωσε ότι δεν ισχύει το αντίστροφο, δηλαδή οι γυναίκες δεν επηρεάζονται, όσον αφορά τις νοητικές ικανότητές τους, από την παρέα με έναν ωραίο άνδρα. Πιθανότατα αυτό οφείλεται στο ότι οι άνδρες, πολύ περισσότερο από τις γυναίκες, είναι βιολογικά προγραμματισμένοι, μετά από εκατομμύρια χρόνια εξέλιξης, να νοιάζονται για την «κατάκτηση» μιας γυναίκας - και όχι το αντίστροφο.
Η προσπάθεια εντυπωσιασμού του άλλου φύλου απορροφά ένα μεγάλο μέρος των γνωσιακών-νοητικών δυνατοτήτων του άνδρα, σε σημείο μερικές φορές να παθαίνει αμνησία ή να γίνεται «χαζός». Τα νοητικά τεστ (μνήμης κλπ) έδειξαν, πέρα από κάθε αμφιβολία, ότι οι άνδρες, μετά την συνομιλία με μια γοητευτική γυναίκα, γίνονται κατά μέσο όρο - άλλος λιγότερο και άλλος περισσότερο- πιο αργοί και λιγότερο ακριβείς.

Σύμφωνα με τον ψυχολόγο Τζορτζ Φίλντμαν της Βρετανικής Ψυχολογικής Εταιρίας, η έρευνα δείχνει ότι οι άνδρες για εξελικτικούς λόγους έχουν προγραμματιστεί να σκέφτονται υποσυνείδητα τρόπους για να περάσουν τα γονίδια τους στις επόμενες γενιές, γι’ αυτό το λόγο, όταν συναντούν μια ωραία γυναίκα, κατά βάθος την βλέπουν ως την ιδανική σύντροφο για την αναπαραγωγή των γονιδίων τους. Όμως οι γυναίκες αναζητούν και άλλες ιδιότητες στον άνδρα, όπως ο πλούτος ή η ευγενική και πνευματώδης συμπεριφορά και δεν «τρελαίνονται» απλώς και μόνο από το ωραίο του πρόσωπο.

http://allostyle.blogspot.com/2009/09/oi-ant.html
Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 11:49
Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 536981 Πρέπει να έχω κάνει πολύ ζημιά μιλάμε... Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 536981

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 792736
laplace
laplace
Banned
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9677
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 19/03/2009
http://magicrobot.blogspot.com/

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 11:52
Raven έγραψε:Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 536981 Πρέπει να έχω κάνει πολύ ζημιά μιλάμε... Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 536981

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 792736
ε αφου εισαι Η ΨΑΡΙΝΑ
η ΘΕΑ
το απολυτο θηλυκό
η γυναικα που συνδυάζει την αλητεια του πειραια με την εκλεπτυσμένη συμπεριφορα των ΒΠ
ο ποθος καθε ελληνα!





αυτα δεν μου ειπες να γραψω?ξεχασα κατι? Smile Smile
marouli
marouli
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 13466
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 13/04/2009
http://griniariko-marouli.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 11:55
πες κατι και για το σκυλι της- ο θεος να το κανει- ψαρινα μου σ'αγαπω να το ξερεις- Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol και εισαι ενταξει Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738
Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 11:57
laplace έγραψε:
Raven έγραψε:Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 536981 Πρέπει να έχω κάνει πολύ ζημιά μιλάμε... Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 536981

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 792736
ε αφου εισαι Η ΨΑΡΙΝΑ
η ΘΕΑ
το απολυτο θηλυκό
η γυναικα που συνδυάζει την αλητεια του πειραια με την εκλεπτυσμένη συμπεριφορα των ΒΠ
ο ποθος καθε ελληνα!





αυτα δεν μου ειπες να γραψω?ξεχασα κατι? Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 74653 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 74653

Τα αυτά που είπαμε, είναι ήδη εκεί που είπαμε (μετάφραση: σου έστειλα παχυλό εμβασματάκι για την βοήθειά σου)

κόψε κάτι και εσύ, θα καρφωθούμε!
Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 11:58
marouli έγραψε:πες κατι και για το σκυλι της- ο θεος να το κανει- ψαρινα μου σ'αγαπω να το ξερεις- Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol και εισαι ενταξει Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738

Εσένα μικρό και τραγανό, θα σε φυτέψω καμμιά μέρα ε; Ανάποδα! Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 251503
marouli
marouli
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 13466
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 13/04/2009
http://griniariko-marouli.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 11:59
Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 δεν φοβαμαι καποιος θα βρεθει να με προστατεψει.. ε? λαπλασακο μου? Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 761834 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 761834 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 761834 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 417180

θυμησου τις καλες μερες που ειμασταν μαζι Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 86360 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 204916
laplace
laplace
Banned
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9677
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 19/03/2009
http://magicrobot.blogspot.com/

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:03
marouli έγραψε:Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 δεν φοβαμαι καποιος θα βρεθει να με προστατεψει.. ε? λαπλασακο μου? Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 761834 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 761834 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 761834 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 417180

θυμησου τις καλες μερες που ειμασταν μαζι Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 86360 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 204916
τις θυμαμαι
μας χωρισαν οι ζηλιαρηδες κ οι ζηλιαρες εδω μεσα

βαζω βιντεο απο τον χωρισμο μας: https://www.youtube.com/watch?v=HXgrWAguL68 (Aγαπημενη σκηνη Smile )
Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:06
Αχ δεν μπορώ να ακούσω το τραγούδι, έχω κλειστά τα ηχίαααααα Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 861768 Ποιο παίζει;!

Ε ρε Μπέβερλυ... Μια ολάκερη γενιά μεγάλωσε με χτυποκάρδια!

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol
laplace
laplace
Banned
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9677
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 19/03/2009
http://magicrobot.blogspot.com/

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:06
Raven έγραψε:Αχ δεν μπορώ να ακούσω το τραγούδι, έχω κλειστά τα ηχίαααααα Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 861768 Ποιο παίζει;!

Ε ρε Μπέβερλυ... Μια ολάκερη γενιά μεγάλωσε με χτυποκάρδια!

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol
το Losing my religion
αγαπημενοοοοοοοοοο Smile
marouli
marouli
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 13466
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 13/04/2009
http://griniariko-marouli.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:10
Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 ποσο μου μοιαζει Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol

μα και εσυ επρεπε να βγαλεις οοοοοοοοολα μας τα προσωπικα στην φορα?

τι λες ξαναδοκιμαζουμε? επειδη δεν θυμαμαι δεν το εβλεπα κιολας γτ κοιμομουν για να σηκωθω πρωι να παω σχολειο τα ξαναβρηκαν? τι εγινε τελικα η Μπρεντα? σε καποια επεισοδια που εδειχνε τωρα το καλοκαιρι δεν την ειδα Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 207829
laplace
laplace
Banned
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9677
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 19/03/2009
http://magicrobot.blogspot.com/

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:12
marouli έγραψε:Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 178738 ποσο μου μοιαζει Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol

μα και εσυ επρεπε να βγαλεις οοοοοοοοολα μας τα προσωπικα στην φορα?

τι λες ξαναδοκιμαζουμε? επειδη δεν θυμαμαι δεν το εβλεπα κιολας γτ κοιμομουν για να σηκωθω πρωι να παω σχολειο τα ξαναβρηκαν? τι εγινε τελικα η Μπρεντα? σε καποια επεισοδια που εδειχνε τωρα το καλοκαιρι δεν την ειδα Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 207829
τα εφτιαξε με την κολλητη της,την κελυ
εχεις καμια καλη κολλητη
ξανθια αν γινεται,για να ειμαστε κ σαν το εργο.οχι τιποτα αλλο δηλαδη Smile
marouli
marouli
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 13466
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 13/04/2009
http://griniariko-marouli.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:15
κολλητη δεν εχω αλλα εγω μια φιλη που ειναι καστανοξανθη κανει? Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol
laplace
laplace
Banned
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9677
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 19/03/2009
http://magicrobot.blogspot.com/

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:16
marouli έγραψε:κολλητη δεν εχω αλλα εγω μια φιλη που ειναι καστανοξανθη κανει? Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol
ε ναι κανει Smile
να το κανονισουμε
αλλα εσυ δεν θα το ξερεις κ θα πληγωθεις που τα βρηκα με την καλυτερη σου φιλη..
ολα θα γκρεμιστουν μεσα σου Smile
marouli
marouli
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 13466
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 13/04/2009
http://griniariko-marouli.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:18
ενταξει τοτε.. ολα θα γκρεμιστουν? παλι? ε οχι!!!

και στο τελος τι θα κανω?
Raven
Raven
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 7866
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 03/04/2009
http://www.raven-in-fairyland.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:20
Στο τέλος θα πάτε στους Έρωτες μεταξύ μελών γτ είμαστε οφ τόπικ σε πολλά θεματάκια
laplace
laplace
Banned
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 50 νέα θέματα )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 9677
Φύλλο : Άντρας
Εγγραφή : 19/03/2009
http://magicrobot.blogspot.com/

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:21
Raven έγραψε:Στο τέλος θα πάτε στους Έρωτες μεταξύ μελών γτ είμαστε οφ τόπικ σε πολλά θεματάκια
ωχ,εχεις δικιο
marouli
marouli
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 13466
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 13/04/2009
http://griniariko-marouli.blogspot.com

Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Empty Απ: Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια

9/9/2009, 12:23
Raven έγραψε:Στο τέλος θα πάτε στους Έρωτες μεταξύ μελών γτ είμαστε οφ τόπικ σε πολλά θεματάκια

εχεις απολυτο δικιο αλλα κρυβε λογια μην ερθει το ψαλιδι Ερωτικά τερτίπια-Γνωμες και Βοήθεια - Σελίδα 15 Lol και δεν θα πω για την επομενη ωρα τπτ για το υπεροχο σκυλακι σου το υποσχομαι- τα φιλια μου να της δωσεις
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης