Keep on Blogging
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Eltha
Eltha
Moderator
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 100 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 24383
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 16/03/2009

Οδηγίες Google AdSense - Διαφημίσεις στo blog μας

3/9/2010, 19:53
Νεα καρτέλα οπου κερδίστε χρήματα με τη διαμόρφωση του Google AdSense για το blog σας

Το AdSense σάς δίνει τη δυνατότητα να κερδίσετε χρήματα τοποθετώντας κείμενο στόχευσης και διαφημίσεις εικόνας στο ιστολόγιό σας.
Η Google επιλέγει αυτόματα τις διαφημίσεις που θα προβάλλονται στο ιστολόγιό σας, και κερδίζετε χρήματα όταν οι επισκέπτες βλέπουν ή κάνουν κλικ σε αυτές τις διαφημίσεις.

Το AdSense είναι δωρεάν και έχετε τη δυνατότητα να αφαιρέσετε τις διαφημίσεις ανά πάσα στιγμή.
Με τη χρήση φίλτρων, μπορείτε να έχετε τον έλεγχο του περιεχομένου των διαφημίσεων που εμφανίζετε με την επιλογή να μπλοκάρει τις κατηγορίες των διαφημίσεων ή ακόμα συγκεκριμένες διαφημιστές.




Το AdSense για ροές δεδομένων τοποθετεί σχετικές διαφημίσεις στα στοιχεία ροής σας




Για πληροφορίες δείτε :
Ποιο θα είναι το κέρδος που θα αποκομίσω;
Πολιτικές προγράμματος Google AdSense
Πότε θα πληρωθώ;
Κέντρο βοήθειας AdSense
avatar
Vita
Member
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Μηνύματα : 25
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 13/07/2010

Οδηγίες Απ: Google AdSense - Διαφημίσεις στo blog μας

21/1/2012, 21:50
Καλησπέρα σκουληκάκι μου! Καταφεύγω σε σένα μήπως με σώσεις όπως έχεις κάνει στο παρελθόν Smile
Έχω το εξής πρόβλημα: Αρχές Δεκεμβρίου, έκανα αίτηση στο adsense για διαφημίσεις στο blog μου με διαφορετικό mail και λογαριασμό από αυτόν που έχω το blog. Ήρθε κάτι σαν προέγκριση κι ενώ ήμουν έτοιμη να βάλω διαφημίσεις, κάποιος μου είπε ότι είναι λάθος να έχω άλλο λογαριασμό στο blog και άλλο στο adsense. Κάνω λοιπόν νέα αίτηση με το λογαριασμό του blog (πριν καταργήσω δυστυχώς τον άλλο!). Μου έστειλαν μήνυμα ότι τα στοιχεία μου υπάρχουν και σε άλλη αίτηση και δεν μου ενέκριναν την νέα αίτηση. Ωστόσο, είχα ζητήσει να καταργήσουν αυτή που είχαν εγκρίνει για να δεχτούν υποτίθεται την άλλη! Έτσι τώρα βρίσκομαι αποκλεισμένη από το adsense!
Έχεις ιδέα τι μπορώ να κάνω; Αν κάνω αίτηση σε άλλο όνομα και με άλλο λογαρισμό για το ίδιο όμως blog θα τη δεχτούν;
Eltha
Eltha
Moderator
Βραβείο Εγγραφής
Βραβείο Εγγραφής για πάνω απο 3 χρόνια
Βραβείο Μηνυμάτων
Βραβείο Μηνυμάτων ( 5001 + σχόλια )
Βραβείο Θεμάτων
Βραβείο Θεμάτων ( 100 νέα θέματα )
Βραβείο Ψηφοφορίας
Βραβείο Ψηφοφορίας ( άνοιξε μια νέα ψηφοφορία )
Βραβείο Παιχνιδιών
Βραβείο Παιχνιδιών ( άνοιξε ενα νέο θέμα - παιχνίδι )
Βραβείο Συμμετοχής
Βραβείο Συμμετοχής ( σε 100 θέματα )
Μηνύματα : 24383
Φύλλο : Θηλυκό
Εγγραφή : 16/03/2009

Οδηγίες Απ: Google AdSense - Διαφημίσεις στo blog μας

22/1/2012, 19:12
η γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να εισαι σε μια ανοιχτη επικοινωνια μαζι τους για την καταργηση του 1ο λογαριασμου ωστε να μπορεις να δημιουργησεις
εναν νεο , ειναι λογικο εφοσον θα εβαζες στην σελίδα σου τις διαφημισεις να ειχες δωσει τον σωστο μαιλ ..σκεψου ότι και εκεινοι θα εχουν
καποιους κανονισμους σχετικά με τις εγγραφές για τυχον αποφυγη κακοβουλων πράξεων απο σπαμ μαιλς ..
στειλε τους ξανα ενα μαιλ εξιστορωντας παλι το ιστορικο και λεγοντας να σου πουν πιθανες περιπτωσεις επιλυσης
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης