Το Forum των Bloggers - Ένα σημείο συνάντησης για όλους τους bloggers και όλους όσους ασχολούνται με την επικοινωνία μέσω διαδικτύου.

Καλώς Ήρθατε στο Keep on Blogging
Εγγραφείτε τώρα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες μας. Αν διαθέτετε έναν λογαριασμό, συνδεθείτε εδώ - διαφορετικά δημιουργήστε έναν λογαριασμό δωρεάν σήμερα. Αγαπητοί χρήστες, όταν κάνετε εγγραφή στο forum, μην ξεχνάτε να ενεργοποιείτε τον λογαριασμό σας μέσα από το link το οποίο περιέχεται στο e-mail που σας αποστέλλει αυτόματα το σύστημα μετά την εγγραφή σας. Εαν αντιμετωπίσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή το λογαριασμό σας, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας εδώ

Διάφορες απορίες για file-hosting sites.

Μοιραστείτε
SkinLikeSand
Member

Status :

Φύλλο : Άντρας

Διάφορες απορίες για file-hosting sites.

Δημοσίευση από SkinLikeSand Την / Το 28/5/2010, 16:52

Ας αρχίσω. Ξέρει κανείς αν απαιτείται, πλέον, premium ή κάποιου είδους account γενικότερα για κατέβασμα αρχείων από το Rapidshare, τουλάχιστον των όσων υπάγονται στην πνευματική ιδιοκτησία κάποιου (π.χ. μουσικά albums); Προσπαθούσα πριν να κατεβάσω σαν free user (επειδή ούτε εγώ, ούτε κάποιος φίλος μου πλέον, δεν έχουμε premium accounts) και μου έμφάνισε το μήνυμα "your cookie is not being recognized, create an account".
skouliki
Moderator

Status :

Φύλλο : Θηλυκό

Απ: Διάφορες απορίες για file-hosting sites.

Δημοσίευση από skouliki Την / Το 28/5/2010, 17:06

απο οσα μπορω να ξερω αν δεν εχεις premium account δεν γινεται να κατβαζεις συνεχεια

δες αυτο το προγραμμα ομως ισως βοηθησει Universal Share Downloader
http://universal-share-downloader.en.malavida.com/d3198-free-download-windows